Bíró József - Európa festészete. Aukció - 2005

Bíró József - Európa festészete. Bp., (1941), Officina. 110 l., 9 sztl., lev. + 57 t. (96 kép) + 9 t. (színes).
Kiadói félvászon kötésben, eredeti, sérült védőborítóban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-