Blaha Lujza emlékalbum. - - élete és művészete. Kortársai. A jelenkor színészei és drámaírói. Aukció - 2005

Blaha Lujza emlékalbum.  - - élete és művészete. Kortársai. A jelenkor színészei és drámaírói. Szerk.: Porzsolt Kálmán.
(Bp., 1926). Blaha Lujza Emlékbizottság. (Arany J. ny.) 240 l.
"E díszmű egész jövedelmét az országos Blaha Lujza Emlékbizottság a művésznő síremléke és szobra javára fordítja."
Számos szövegközti fotó illusztrációval.
Kiadói vászonkötésben. Gerincén az aranyozás kopott, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-