Bodányi Ödön - Adatok Zichy Mihály életéről és művészetéről. Aukció - 2005

Bodányi Ödön - Adatok Zichy Mihály életéről és művészetéről. Bp., 1907. Kilián. 196 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 200 --> 4 000 Ft.-