Bodnár Zsigmond - A népfajok sorsa és más kérdések. Aukció - 2008

Bodnár Zsigmond  -  A népfajok sorsa és más kérdések. Bp., 1900. "Pátria" 224 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kissé kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 500 Ft.-