EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bonaparte Napoleon Lajos (III. Napoleon) - Titkos emlékiratai - 1-3 kötet (egybekötve). Aukció - 2005

Bonaparte Napoleon Lajos (III. Napoleon) - Titkos emlékiratai - 1-3 kötet (egybekötve). Az eredeti kiadás után fordítva.
Debreczen, 1860-61. Telegdi K. Lajos. 309 l., 1 sztl. lev. ; 287 l. ; 308 l. (első kötet 2. kiad. második-harmadik kötet első kiadás)
Korabeli kopott vászonkötésben, körülvágatlan. A harmadik kötetben felcserélt lapok és téves lapszámozás. A kötetek lapjain helyenként foltok, néhány lapszél sérült.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-