Borászat / Pettenkoffer Sándor - Utmutatás a must és a bor helyes kezelésére Aukció - 2009

Borászat / Pettenkoffer Sándor - Utmutatás a must és a bor helyes kezelésére Bp., 1910. Pallas. 1 sztl. lev. ( könyvreklám), 264 p.
/1910. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 17 sz./
90 szövegközti fotóval illusztrált (boroshordóktól a borkóstoló pohárig).
Átkötött, korabeli félvászon kötésben, sérült gerincfelirattal.
[A címlapi beírás szerint a kötet tankönyvként szolgált 1922-ben, egy borgazdasági tanfolyamon. Erre utal a kötetben lévő sok hasznos lapszéljegyzet és aláhúzás.]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-