Borovszky Samu - Csanád vármegye története 1715-ig. 1-2. kötet Aukció - 2007

Borovszky Samu  -  Csanád vármegye története 1715-ig.  1-2. kötet 1. köt.: A vármegye általános története.  2. köt.: A vármegye részletes története térkép-melléklettel. (a két kötet egybekötve).
Bp., 1896-1897. MTA. XVIII, 500 p. ; XI, 647 p. + 1 kihajtható térkép.
Átkötött, aranyozott, feliratos félvászon kötésben. A címlapokon tulajdonosi névbélyegző.
Az első kötetben egy lev. (15) javított, a második kötetben a 186. lev. szélén szöveget nem érintő sérülés van.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 60 000 Ft.-