Brassó. - Kronstadt. - Brasov (Fotoalbum). Aukció - 2005

Brassó. - Kronstadt. - Brasov (Fotoalbum). (Brassó) Kronstadt. é. n. Hiemesch. 16 sztl. lev. (21 foto), 1 térkép (színes lith.)
A századfordulós felvételeken brassói látképek, a Plébániatemplom, Városháza, Fellegvár, Milleniumi szobor és a város egyéb nevezetességei láthatók, háromnyelvű felirattal. A borító belső oldalán lévő várostérképet G. Lehmann készítette. Az utolsó levélre a középületek jegyzéke felragasztva.
Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, haránt alakú. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 16 000 Ft.-