Buda-Pest. Leporello fotóalbum 1889. Aukció - 2009

Buda-Pest. Leporello fotóalbum  1889. Wien, 1889. Karlmann & Franke. (Phot. Druck von Louis Glaser, Leipzig). 12 + 1 panoráma fotó.
Andrássy út, Kir. Operaház, Nemzeti Színház, Népszínház, Kiosk és Főv. Vigadó, Petőfi szobor, Deák szobor, Városligeti tó, Ipar csarnok, Margit fürdő, Központi pálya udvar, Nemzeti Múzeum. + panorámakép: Gellérthegy, Kir. vár és várbazár, Alagút és Sikló, Lánczhid, Tudományos Akadémia.
A feliratok magyar és német nyelvűek.
Kiadói festett, aranyozott vászonban. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 22 000 Ft.-