Budapest írásban és képben. A Magyar Hírlap naptár-albuma az 1912-ik esztendőre. Aukció - 2005

Budapest írásban és képben. A Magyar Hírlap naptár-albuma az 1912-ik esztendőre. Szerk.: Márkus Miksa.
(Bp.) 1912. Magyar Hírlap. 166 l. + 20 sztl. lev. (hirdetések).
Gazdag képanyaggal, szecessziós könydíszekkel.
Kiadói illusztrált, félvászon kötésben. Gerince kopott, a kötéstábla javított.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 6 500 Ft.-