Buday Károly - A magyar művelődés a XIV. sz. első felében. Aukció - 2005

Buday Károly - A magyar művelődés a XIV. sz. első felében. Sátoraljaújhely, 1912. Illésházi és Tsa. 195 l.
A címlapon dedikáció és tulajdonosi bélyegző.
"Dr. Dezső Gyula kedves barátomnak szeretettel. Máramarossziget 1920. január hó Dr. Buday Károly."
Korabeli félvászon kötésben, kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 7 500 Ft.-