A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bukh, Niels - Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve Aukció - 2007

Bukh, Niels  -  Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve Fordította: Király Dezső testnevelési tanár.
Bp., 1938. (Springer ny.), 294 p., 2 sztl. lev.
250 szövegképpel és 40 munkatervvel.
/Átdolgozta és a Szent László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta Király Dezső /
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben. A kötet gerincén apró javítás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 000 Ft.-