Bukh, Niels - Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve Aukció - 2007

Bukh, Niels  -  Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve Fordította: Király Dezső testnevelési tanár.
Bp., 1938. (Springer ny.), 294 p., 2 sztl. lev.
250 szövegképpel és 40 munkatervvel.
/Átdolgozta és a Szent László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta Király Dezső /
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben. A kötet gerincén apró javítás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 000 Ft.-