Carter-Mace - Tut-Ankh-Amen sírja - Carter, Howard - Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája Aukció - 2006

Carter-Mace  - Tut-Ankh-Amen sírja  -  Carter, Howard  - Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája Fordította: dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel.
Bp., [1924. ; 1928.] Franklin., 169 l. + 32 t. (kétoldalas fotók) ; 232 l. 1 sztl. lev.
+ 38 t. (kétoldalas fotók).
Az első kötet kiadói, aranyozott félvászon a második kötet kiadói aranyozott egészvászon
kötésben. Eredeti védőborítóval, kifogástalan állapotban.
[Az egyiptomi fáraó sírja feltárásának első hiteles adatközlése. ]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 22 000 Ft.-