Cervantes, Saavedra Miguel de - Don Quijote de la Mancha. Aukció - 2008

Cervantes, Saavedra Miguel de  -  Don Quijote de la Mancha. A spanyol eredetiből készült fordítás után az ifjúság számára átdolgozta Győry Vilmos.
Bp., [1875] Légrády Testvérek. 1 sztl. lev. (tartalom) 410 p. + 7 t. (színes kőnyomat)
2. kiadás. Ritka!
Kiadói aranyozott vászonkötésben. a könyvtest kissé meglazult. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 500 Ft.-