Cholnoky Jenő - A sárkányok országából. 1-2 köt. Aukció - 2005

Cholnoky Jenő - A sárkányok országából. 1-2 köt. 164 képmelléklettel, térképpel.
Bp., é. n. Franklin. 160 l. + 14 t. (fotó) ; 168 l. + 10 t. (fotó), 1 kihajtható térkép.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-