Cholnoky Jenő - Balaton. 120 képpel. Aukció - 2005

Cholnoky Jenő - Balaton. 120 képpel. Bp., [1937], Franklin. 191 l., 24 t.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Címlapján tulajdonosi név, gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-