Cholnoky Jenő - Hazánk és népünk egy ezredéven át Aukció - 2007

Cholnoky Jenő  -  Hazánk és népünk egy ezredéven át A magyarság hajdan és most. Könyvnapi kiadás. 133 képpel és több szövegközti ábrával.
Bp., é. n. Somló Béla. 213 p., 1 sztl. lev. LXIII, (kétoldalas fotók).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Eredeti Kner Albert által tervezett védőborítóban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 7 500 Ft.-