Chun Károly - Mélytengerek világa Aukció - 2006

Chun Károly  -  Mélytengerek világa Bp., (1902.) Lampel. 280 l. 73 képpel és 15 kép és térkép melléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban
[Az expedíció 1897-ben indult el, célja a mélytengeri állatvilág életműködésének kutatása és a sarkvidéki állatfajok terjedésének megfigyelése. A kutatások nagyrészét az ázsiai tengereken végezték.]

Kikiáltási ár: 3 500 --> 14 000 Ft.-