Cooper, J. Fenimore - Vadölő Aukció - 2006

Cooper,  J. Fenimore  -  Vadölő Angol eredetije nyomán az ifjuság számára átdolgozta Mikes Lajos. Képekkel.
Bp., é. n. Lampel. 162 l., 1 sztl. lev. + 12 t.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A könyvtest a táblához erősítve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 600 --> 7 000 Ft.-