Corvin - Papok tükre Aukció - 2009

Corvin - Papok tükre Kiadja Papramorgó [Kóródy Sándor]
A R. Kath. papság vakbuzgalmának és paráználkodásának történelmi emlékei.
(Bp., é. n. 1890? Markovits és Garai),  192 p.
Restaurált példány. Félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
[Kóródy Sándor (Papramorgó) (1843-1906), jogakadémiai tanár. Közéleti mukássága során egyházi, irodalmi  és színházi kérdésekkel is foglalkozott. Humoros költeményeket és vegyes cikkeket is publikált különböző folyóíratokban (Suhogó, Vasárnapi Ujság, Gombostű, Bolond Miska, Koszorú stb.)]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 000 Ft.-