Csaba [Sefcsik István] - Rózsa Sándor az Alföld réme. Aukció - 2008

Csaba [Sefcsik István]   -  Rózsa Sándor az Alföld réme. Történetek a híres rablóvezérről. Első kiadás!
Bp., 1903. Vass József Könyvkiad. (Beer E. és Társa, ezelőtt "Kosmos") 128 p.
Korabeli félvászon kötésben. A kötet címlapja foltos és sérült. Ritka!

Kikiáltási ár: 5 000 --> 14 000 Ft.-