Csabai István, dr. - Fakeresztek mentén - népek országútján. Aukció - 2008

Csabai István, dr.  -  Fakeresztek mentén - népek országútján. Élmények, tanulmányok az 1914-18. évi világháborúból.
Bp., 1935. Szerző. (Egyetemi ny.) 1 t. (címkép) 434 p. + 8 t. (fotó)
A kötéstábla rajza Gaál Ferenc festőművész műve. Kiadói félvászon kötésben, gerince kissé kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 12 000 Ft.-