Csapodiné Gárdonyi Klára - A magyarországi miniatúrák kis ábécéje Aukció - 2007

Csapodiné Gárdonyi Klára  -  A magyarországi miniatúrák kis ábécéje Szerkesztette és tervezte: Haiman György.
Bp., 1970. Iparművészeti Főiskola. (Kossuth ny.) 8 sztl. lev. + 22 t.(színes miniatúrák és iniciálék, műnyomó papíron). Számozott! 300/81. sz.
Kiadói aranyozott, műbőr kötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 8 000 Ft.-