Csiky Gergely - Két szerelem Aukció - 2006

Csiky Gergely  -  Két szerelem Szomorújáték három felvonásban.
Bp., 1892. Kisfaludy -Társ. (Franklin) 149 l., 1 sztl. lev.
A Magyar Tud. Akadémia a gróf Teleki -alapítványból száz aranynyal jutalmazta.
Kiadói aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 7 000 Ft.-