A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Csiky Gergely - Két szerelem Aukció - 2006

Csiky Gergely  -  Két szerelem Szomorújáték három felvonásban.
Bp., 1892. Kisfaludy -Társ. (Franklin) 149 l., 1 sztl. lev.
A Magyar Tud. Akadémia a gróf Teleki -alapítványból száz aranynyal jutalmazta.
Kiadói aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 7 000 Ft.-