Danielik Nep. János - Columbus vagy Amerika fölfedezése Aukció - 2006

Danielik Nep. János  -  Columbus vagy Amerika fölfedezése Pesten, 1856. Szent István T., 1 t. (címkép) VI, 406 l., 1. t. + 1  térkép (kihajtható, rézmetszet) Első kiadás!
Korabeli félvászon kötésben. A címlapon szárazbélyegzős tulajdonosi név.
Kissé kopott sarkokkal, de jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 19 000 Ft.-