Dante, [Alighieri] - - komédiája. 1. A pokol. 2. A purgatórium. 3. A paradicsom. Aukció - 2005

Dante, [Alighieri] - -  komédiája. 1. A pokol. 2. A purgatórium. 3. A paradicsom. Ford.: Babits Mihály. 1-3. kötet.
Bp., 1913-1922. Révai. 332 l. + 12 t. (feliratozott hártyapapírral), 296 l. + 12 t. (feliratozott hártyapapírral), 320 l. + 12 t. (feliratozott hártyapapírral). Zádor István könyvdíszeivel, kétszínnyomású, keretdíszes oldalakkal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 13 000 Ft.-