Deák Ferencz - Levelek 1822-1875 Aukció - 2009

Deák Ferencz - Levelek 1822-1875 Összegyűjtötte és jegyzetekkel ellátta dr. Váczy János.
Bp., 1890. Ráth. 8 sztl. lev. (tartalom),  IV, (előszó), 392 p.
/Deák Ferenc emlékezet II./
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Keretléces lapokkal. Gerince javított.
"Deák Ferencz-nek mintegy százötvennyolcz darab, többé-kevésbbé fontos levelét veszi e gyűjteményben az olvasó..."

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 000 Ft.-