EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!
Deák Ferencz beszédei Aukció - 2006
Összegyűjtötte Kónyi Manó.
Bp., 1903. Franklin. 2. bővített kiadás. 1- 6. köt.
I. köt. (1829 - 1841), 1 t. (Deák F. színes arcképe), XV, 582 l., 1 sztl. lev.
II. köt. (1842 - 1861), 1 t. (Deák időskori portréja), VIII, 643 l.,
III. köt. (1861 - 1866), 1 t. (Deák portré), IX, 802 l.
IV. köt. (1866 - 1867), VIII, 518 l.
V. köt. (1867 - 1868), VII, 479 l.
VI. köt. (1868 - 1873), VII, 434 l.
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. Kifogástalan állapotban. Ritka!
[Kónyi Manó, mint országgyűlési jegyző, részben saját feljegyzéseiből, hírlapi írásokból és levéltárakból gyűjtötte össze a "haza bölcsének" szavait. ]
Kikiáltási ár: 30 000 --> 65 000 Ft.-