Demkó Kálmán - A felső-magyarországi városok életéről a XV-XVII. században Aukció - 2009

Demkó Kálmán - A felső-magyarországi városok életéről a XV-XVII. században Bp., 1890. Athenaeum. VII, 290 p.
Korabeli félvászon kötésben. A kötetben több helyen régi könyvtári bélyegző. A címlapon tulajdonosi név.
Jó állapotban.
Ritka!

Kikiáltási ár: 6 000 --> 16 000 Ft.-