Diezel [Karl Emil] - Az apróvad vadászata. Aukció - 2005

Diezel [Karl Emil] - Az apróvad vadászata. Fordította és a hazai viszonyoknak megfelelően átdolgozta dr. Mika Károly. Bársony István előszavával.
2. bőv. díszkiad. Sperling H. vízfestményei után készült, 17 színes és 20 műnyomású teljes és számos szövegképpel.
Bp., [1910] Athenaeum. VIII, 746 l. + 36 t.
Kiadói festett, gerincénél kopott vászonkötésben.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 18 000 Ft.-