Divald Károly - A Központi Kárpátok - Die Central-Karpathen Aukció - 2009

Divald Károly - A Központi Kárpátok - Die Central-Karpathen Eperjes, [1893-94], Leporello, 18 (fekete-fehér) fotó, kétnyelvű felirattal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, szép példány. Mérete: 150x105 mm. Ritka!

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-