Divald Kornél - Magyarország művészeti emlékei Aukció - 2009

Divald Kornél - Magyarország művészeti emlékei Bp., 1927. Kir. Magy. Egy. Ny. 2 sztl. lev., 255 p.
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben, szalagfűzéssel, eredeti kartontokban.
A borító színes illusztrációja árpádházi Boldog Margitot ábrázolja.
A kötetben több helyen ceruzás aláhúzások.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 16 000 Ft.-