Dolinay Gyula - Történelmi arczképcsarnok Aukció - 2006

Dolinay Gyula - Történelmi arczképcsarnok  Bp., 1893. Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája.  VIII, 960 l., 2. bővített kiadás. 250 arczképpel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, festett lapszéllel. Néhány lapszél javított.
"Magyarország történelmét nyujtja e mű több mint 250 életrajz által."

Kikiáltási ár: 6 000 --> 22 000 Ft.-