A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Dolinay Gyula - Történelmi arczképcsarnok Aukció - 2006

Dolinay Gyula - Történelmi arczképcsarnok  Bp., 1893. Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája.  VIII, 960 l., 2. bővített kiadás. 250 arczképpel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, festett lapszéllel. Néhány lapszél javított.
"Magyarország történelmét nyujtja e mű több mint 250 életrajz által."

Kikiáltási ár: 6 000 --> 22 000 Ft.-