Dumas, [Alexander] Sándor - Utazás a Kaukazusban. 1858 - 1859. Aukció - 2009

Dumas, [Alexander] Sándor - Utazás a Kaukazusban. 1858 - 1859. Fordította Székely József 1- 4 rész (egyben).
Pest, 1860. Hartleben (Sommer Lipót, Bécs). 1 t. (címkép: a szerző orosz ruhában, fénykép után készült fametszet), 3 sztl. lev., XXXII, 132 p., 1 sztl. lev., 174 p., 1 sztl. lev., 164 p., 1 sztl. lev., 164 p. Első magyar kiadás. Ritka!
Korabeli vászonkötésben, kissé kopott, de jó állapotban. Néhány lap foltos.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 20 000 Ft.-