A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Durant, Will - A gondolat hősei Aukció - 2007

Durant, Will  -  A gondolat hősei A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Ford.: Benedek Marcell.
Bp., 1937. Dante. 504 p. + 34 t.  2. bővített kiadás.
/Műveltség /
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 3 000 Ft.-