Dvorzsák János - Idézetek tára Aukció - 2006

Dvorzsák János - Idézetek tára Szerkeszti és kiadja - -.
Bp., 1883. Szerkesztő. 592 l., 1 sztl. lev., (sajtóhibák).
[Korabeli aranyozott, kopott félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név és régi bélyegző. Helyenként ceruzás aláhúzások.]

Kikiáltási ár: 2 400 --> 10 000 Ft.-