Eminescu, Mihail - összes költeményei Aukció - 2009

Eminescu, Mihail - összes költeményei Ford.: Kibédi Sándor.  A fordító által dedikált!
Cluj - Kolozsvár, 1934. (Fraternitas Könyv- és Lapkiadó Rt.) 1 t., 189 p.
/Új Erdély Könyvek 1. sz./
Modern félvászon kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 5 500 Ft.-