Eötvös József, B. - Költeményei Aukció - 2007

Eötvös József, B.  -  Költeményei Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival.
Buda-Pest, é. n., Ráth Mór. (Pierer ny. Szász-Altenburg), 73 p.
Kiadói, dúsan aranyozott díszalbum, vászonkötésben. Körben aranymetszett, az előzéklap foltos. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-