Epigrammák Aukció - 2006

Epigrammák Pesten 1862. Heckenast. 206 l.
/Irodalmi Kincstár VIII. Gyémánt kiadás./
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben, aranymetszett. Gerince kissé kopott. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 600 --> 7 000 Ft.-