Ercsey Sándor - Arany János életéből Aukció - 2009

Ercsey Sándor - Arany János életéből Gyulai Pál előszavával és Arany János hatvan levelével.
Bp., 1885. Ráth Mór. (Bécs, Fischer J. C.) VI, 211 p., 2. kiadás.
Kiadói festett, dúsan aranyozott vászonkötésben. Körben aranymetszett. A címlapon tulajdonosi név. Szép példány. Ritka!
[Ercsey Sándor ügyvéd, birtokos, Arany János sógora]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 28 000 Ft.-