EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Erdei Ferenc - Magyar város. Aukció - 2008

Erdei Ferenc  -  Magyar város. (Bp. 1939), Athenaeum. 246 p.
Kiadói félvászon kötésben, eredeti sérült védőborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 000 Ft.-