Erdély Aukció - 2007

Erdély (Tanulmánygyűjtemény. Szerk. Deér József)
(Bp.), 1940. Magyar Történelmi Társ. 283 p., 1 sztl. lev. (hibajegyzék), 22 térkép, 138 t., 4 színes térképmelléklet.
Szövegközti képekkel illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben.  Az előzéken tulajdonosi név. Jó állapotban.
[Többek között: Fitz József, Gerevich Tibor, Hóman Bálint, Makkai László, Mályusz Elemér, Teleki Pál, Viski Károly
írásai].

Kikiáltási ár: 12 000 --> 75 000 Ft.-