Erdély. Aukció - 2008

Erdély. (Tanulmánygyűjtemény. Szerk. Deér József)
(Bp.), 1940. Magyar Történelmi Társ. 283 p., 1 sztl. lev. (hibajegyzék), 22 térkép. 138 t. + 4 színes térképmelléklet.
Szövegközti képekkel illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Az előzéken ajándékozási bejegyzés. Jó állapotban.
[Többek között: Fitz József, Gerevich Tibor, Hóman Bálint, Makkai László, Mályusz Elemér, Teleki Pál, Viski Károly írásai.]

Kikiáltási ár: 15 000 --> 17 000 Ft.-