Erdélyi Muzeum Almanach 1857. Aukció - 2006

Erdélyi Muzeum Almanach 1857. Szerkesztették Szabó Richard és Balázs Sándor.
Pesten, (1857.) Pfeifer Ferdinand. 446 l. (kötet végén az előfizetők névsorával.)
(Néhány név a tartalomból: Kőváry László, Sárosy Gyula, Szabó Károly,
Szász Károly, Vajda János)
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a gerinc kissé kopott.
A kötetben az Erdélyi Múz. könyvtári bélyegzője, címlapon duplum bélyegző.
Az Almanach harmadik, számozatlan levelén "G. Esterházy" bélyegző,
(Galántai Esterházy?)

Kikiáltási ár: 5 000 --> 7 000 Ft.-