Erdész Ádám - Kner Erzsébet Aukció - 2006

Erdész Ádám  -  Kner Erzsébet Egy huszadik századi könyvkötő pályája.
Gyomaendrőd, 1997. Kner. 105 l., 1 sztl. lev.
Megjelent Kner Erzsébet születésének 100. évében 200 példányban.
Kiadói félvászon kötésben.
A kötéstábla Kozma Lajos körzeteinek felhasználásával, magasnyomással készült.
Hibátlan példány
.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-