Erdődy Rudolf, gróf - Magyar kopófalkák és falkászok. Aukció - 2005

Erdődy Rudolf, gróf - Magyar kopófalkák és falkászok. Bp., 1940. Szerző. 118 l., 1 sztl. lev. + 38 t. (fotó)
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 42 000 Ft.-