Erdődy Rudolf, gróf - Magyarországi lófuttatások 1814 - 1942. Aukció - 2005

Erdődy Rudolf, gróf - Magyarországi lófuttatások 1814 - 1942. Bp., 1942. Vajna és tsa. 100 l. + 24 t. (fotó).
Kiadói vászonkötésben. Gerince kopott. A függeléknél egy lapszél alja javított.
A Lovaregylet versenyeinek és díjainak felsorolásánál, kézírásos kiegészítések 1943-44. évekből. Címlapon tulajdonosi nevek.
Jó állapotban, szép tiszta kötet. Ritka!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 36 000 Ft.-