A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Értekezések - Csánki Dezső - Körösmegye a XV - ik században Aukció - 2006

Értekezések  -  Csánki Dezső -  Körösmegye a   XV - ik században Székfoglaló értekezés, egy térképpel.
Bp., 1893. MTA. 153 l. + 1 térkép (színes kihajtható).
/Értekezések a Történeti  Tudományok köréből XV. köt. 12 sz. /
Kiadói papírborítóban, gerince javított. Lapszélen foltok.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-