Értekezések - Csánki Dezső - Körösmegye a XV - ik században Aukció - 2006

Értekezések  -  Csánki Dezső -  Körösmegye a   XV - ik században Székfoglaló értekezés, egy térképpel.
Bp., 1893. MTA. 153 l. + 1 térkép (színes kihajtható).
/Értekezések a Történeti  Tudományok köréből XV. köt. 12 sz. /
Kiadói papírborítóban, gerince javított. Lapszélen foltok.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-