Értekezések - Szentkláray Jenő - Oláhok költöztetése Délmagyarországon a múlt században Aukció - 2006

Értekezések  -  Szentkláray Jenő - Oláhok költöztetése Délmagyarországon a múlt században Bp., 1891. MTA. 25 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XV. köt. 2. sz. /
Kiadói papírborítóban, gerince javított.

Kikiáltási ár: 1 000 --> 3 500 Ft.-