Falk Zsigmond - Budapesttől - San-Franciscoig. Aukció - 2005

Falk Zsigmond - Budapesttől - San-Franciscoig. Bp., 1895. Deutsch. 226 l. + 34 t.
2. kiadás.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-